بهترین مشاور ازدواج و زوج درمانی در تهران

مشاوره ازدواج خوب در مرکز مشاوره ازدواج تهران چگونه می تواند به زوجین کمک کند؟ چگونه می توان از طریق مشاوره ازدواج و مشاوره پیش از ازدواج زندگی شاد تری ساخت؟


8 مورد ساده اما مؤثر 8 زوجهای خوشحال بدون اینکه از آنها سؤال شود برای یکدیگر انجام می دهند

صرف صرف وقت برای یکدیگر باعث خوشحالی زوجین می شود.


نه ، نیازی به باران هزار گل سرخ از هلیکوپتر نیست و هیچ سفره ای نباید در گران ترین رستوران شهر رزرو شود - اگر به دنبال یک شادی و شادابی هستید ، ترجیحا هر روز مراقب ژست های کوچک باشید - ترجیحا هر روز.


در اینجا هشت مورد وجود دارد که زوج های شاد باید به طور عادی و حتی بدون یک مناسبت خاص برای یکدیگر درست کنند -


آنها مرتباً به یکدیگر گزارش می دهند

زوج های مبارک حتی وقتی یکدیگر را نمی بینند ، به عنوان مثال از طریق تلفن ، به روز می شوند. چگونه دیگر می توانید بدانید که چیزی برای جشن گرفتن در شب وجود دارد یا اینکه شریک زندگی شما به کمک نیاز دارد؟


خانواده درمانی Winifred M. Reilly می داند که چرا این امر باعث خوشحالی آنها می شود: "اینگونه احساس می کنند که زوج ها در طول روز به یکدیگر متصل هستند". همه ما به کسی که می دانیم نیاز داریم و به آن احتیاج داریم که در هنگام تسلط بر چالش ها و شادی های روز به ما فکر کند. دانستن اینکه شریک زندگی شما در خارج از رابطه به زندگی نیز علاقه دارد ، احساس امنیت و محافظت را به شما می دهد.خودت را تعریف می کنی

ابراز قدردانی از شریک زندگی در زندگی روزمره مهم است. در اینجا و آنجا یک نظر کوچک مانند "آن یک شام عالی بود" یا "از شما که اینجا هستید" سپاسگزارم که همه دوست دارند بشنوند. خصوصاً زوج های طولانی مدت که قبلاً مدت زمان زیادی را در کنار هم گذرانده اند ، نشان می دهند که دیگری را به صورت اعطایی نمی گیرند.


به این ترتیب ، "من تو را دوست دارم" که کاملاً از هیچ جا بیرون آمده است ، می تواند تمام لحظاتی را که در آن به خوبی پیش نمی بردی ، جبران کند. به این ترتیب در روابط احساس امنیت بیشتری می کنیم - و خوشحال تر هستیم. روانشناسی سامانتا رودمن می گوید: "اکثر مردم هر از گاهی به بازخورد مثبت نیاز دارند و زوج های خوشحال به خودشان مقدار زیادی می دهند."


آنها هر لحظه با سلام و احوالپرسی تعجب می کنند

مشاور ازدواج Susan Pease Gadoua یک نکته دارد: "تعجب کردن شریک زندگی خود را با یک یادداشت کوچک یک ژست خوب است. همسرم اغلب كوچك كاغذ را برای من در یخچال می گذارد و من آنها را برای او زیر بالش می گذارم. ”این هزینه و زمان زیادی ندارد ، اما این نشان می دهد كه شما می خواهید دیگران را خوشحال كنید.


نکته کمی: گاهی اوقات احساس تعجب برای اینکه چه نوع فردی هستیم - بسیار مناسب است - نه فقط برای کاری که انجام می دهیم.


منبع


/ 0 نظر / 7 بازدید