بهترین مرکز مشاوره ازدواج و خانواده

مشاوره ازدواج خوب در مرکز مشاوره ازدواج تهران چگونه می تواند به زوجین کمک کند؟ چگونه می توان از طریق مشاوره ازدواج و مشاوره پیش از ازدواج زندگی شاد تری ساخت؟


سخاوتمند هستند و همه چیز را حساب نمی کنند

کسانی که با عزیزانشان سخاوتمند هستند ، سکسی به نظر می رسند و زندگی عاشقانه خوشبخت تری دارند. این مسئله هم در مورد آقایان و هم زنان صدق می کند. این حتی با مطالعات ثابت شده است . اگر خرید و شام را بدون سؤال کردن به عهده بگیرید ، به شخص دیگر نشان می دهد: من خوشحال می شوم که کاری را برای شما انجام دهم و در عوض انتظار چیزی ندارم.


البته ، هزینه های دو شریک باید جایی در تعادل باشد ، اما هیچ چیز به اندازه اضافه کردن آنچه که شما به روابط وارد می کنید غیر منطقی نیست. پرداخت هزینه مشترک یک حرکت بزرگ برای دیگران است ، زیرا سخاوتمندی باعث ایجاد اعتماد می شود - و رابطه را تقویت می کند.


آنها علناً درباره افكار و احساسات خود صحبت مي كنند


زوج های مبارک یک کلمه نمی گویند ، آنها با همه چیز به یکدیگر اعتماد دارند. این مزیت را دارد که آنها مجبور به تظاهرات یکدیگر نیستند و همیشه می توانند 100 درصد خودشان باشند. این شما را خوشحال می کند و رابطه را تقویت می کند.


کارشناس سامانتا رودمن اظهار داشت: "اگر زوج ها احساس کنند که نمی توانند همه چیز را به دیگران بگویند ، در یک رابطه احساس تنهایی می کنند. زوج های مبارک همیشه اطلاعات خیلی شخصی را به اشتراک نمی گذارند ، اما اغلب به اندازه کافی می دانند که آنها یکدیگر را به خوبی می شناسند و می توانند به یکدیگر اعتماد کنند - حتی در شرایط دشوار. "


آنها شریک زندگی را با غذای مورد علاقه خود شگفت زده می کنند

راه رسیدن به قلب یک مرد از شکم او می گذرد. هر کس غذای مورد علاقه شریک زندگی خود را تهیه کند یا آن را از ایتالیایی مورد علاقه خود به خانه بیاورد ، بسیار خلاقانه می گوید: "من شما را دوست دارم و برای من مهم است که شما خوب هستید."


حتی بهتر: با هم آشپزی کنید. آشپزی و لذت بردن از هم بخش مهمی از روابط برای بسیاری از زوج ها است. این همچنین توسط یک نظرسنجی اخیر توسط سکوی دوستیابی Elitepartner پیشنهاد شده است.


شما همچنین تلفن همراه را کنار گذاشته اید

تلفن های هوشمند قاتل رابطه هستند. هرکسی که به طور داوطلبانه تلفن هوشمند خود را در شب هنگام خندیدن روی مبل دور می کند ، به دیگری نشان می دهد که توجه کامل او را نشان می دهد. واتساپ ، فیس بوک یا برنامه های دیگر در پشت قرار می گیرند و استراحت دارند. زوجهای مبارک آگاهانه در زندگی روزمره وقت خود را سپری می کنند - و با هم کند می شوند.


منبع

/ 0 نظر / 8 بازدید